Wyzwanie Gwiazdkowe – Zapowiedź


Witam po przerwie 😉

Tym razem zapraszam na zabawę fotograficzną w duchu Świąt Bożego Narodzenia. Tematy są tym, co pierwsze przyszło mi do głowy myśląc o Gwiazdce ;). Chciałabym, aby zdjęcia również były robione z myślą o Świętach, ale nie jest to wymóg. Niech zadziała wyobraźnia, bo to ona jest tu najważniejsza ;).

Poprzednie wyzwanie fotograficzne niespodziewanie zakończyło się wyróżnieniem, co nie było do końca zaplanowane. Wyzwanie Jesienne wygrała Monika, jako jedyna, która wykonała zadanie w 100%.  Przypomnijcie sobie, jak robiliśmy zdjęcia jesienią: Wyzwanie Jesienne

Zapraszam również na stworzoną specjalnie dla Wyzwań Fotograficznych stronę: http://keeniaart.wix.com/keeniafoto-wyzwania. Znajdziecie tam zdjęcia z wyzwania jesiennego. Gwiazdkowe pojawią się po zakończeniu zabawy.

Poniżej regulamin 7 dniowego Foto – Wyzwania Gwiazdkowego

Wyzwanie Gwiazdkowe plakat

REGULAMIN

1. Zabawa trwa przez 7 dni od 10 do 16 grudnia włącznie

2. udział w zabawie jest darmowy i otwarty dla każdego

3. Aby wziąć udział w wyzwaniu nie trzeba być profesjonalnym fotografem, ani posiadać drogich aparatów. Wystarczy zdjęcie z telefonu, np. poprzez Instagram. (jednak zdjęcia niewyraźne i bardzo słabej jakości technicznej, nie będą brane pod uwagę)

4. Zdjęcia należy robić zgodnie z tematem obowiązującym danego dnia. Zdjęcia nietematyczne lub obraźliwe, nie będą brane pod uwagę.

5. Aby wziąć udział w zabawie należy przesłać swoje zdjęcie na adres keeniaart@yahoo.com w dniu poprzedzającym dany dzień tematyczny do godz. 20:00. w temacie maila proszę wpisać „7 dni wyzwanie gwiazdkowe, dzień….” (w wykropkowanych miejscach proszę wpisać dany dzień zabawy)

6. Zdjęcia muszą być podpisane. Nie wolno przesyłać zdjęć nie swojego autorstwa, gdyż podchodziłoby to pod nielegalne udostępnianie i rozprowadzanie czyjejś własności.

7. To jest zabawa, nie trzeba przesyłać zdjęć każdego dnia, można również rozpocząć zabawę w każdym momencie. Pamiętajcie jednak, że wyzwanie, to wyzwanie 😉

8. To jest blog prywatny, prowadzony przez amatora i pasjonata fotografii. Nie będę wytykała żadnych błędów. Celem zabawy jest samodyscyplina, chęć nauczenia się dostrzegania świata wokół nas i pokazanie różnego spojrzenia na ten świat.

9. Zdjęcia mogą myć dowolnie obrabiane. To ma być wariacja na temat… Od Was zależy jak będzie wyglądać.

10. Nie wygrzebujemy zdjęć starych. Wyzwanie, to wyzwanie ;). Robimy zdjęcia na bieżąco 😉

11. Komentarze mile widziane 😉

12. Przewidziana jest nagroda dla zwycięzcy zabawy. Aby wygrać, należy przesłać komplet 7 zdjęć (w razie braku takiej osoby, wygra ta, która przesłała najwięcej zdjęć). W komisji wybierającej zdjęcie jestem ja ;). Będę brała pod uwagę wykonanie zadania (komplet zdjęć), pomysłowość i oryginalność zdjęć.  W razie problemów z wyborem najlepszego autora, będzie na stronie bloga umieszczona ankieta pomocnicza, gdzie będziecie mogli zagłosować. W związku z krótkim terminem od końca zabawy do Świąt, wybór najlepszego autora zabawy (czy to przeze mnie, czy przez ankietę) zostanie ogłoszony 18 grudnia.

13. Nagrodą będzie praca rękodzielnicza wykonana przeze mnie 😉 z elementami indywidualnymi autora, który wygra zabawę (patrz: kubek dla Moniki). Nagroda zostanie dostarczona do zwycięzcy najpóźniej 24 grudnia 😉

ZAPRASZAM

„Dzień 1: zielono – czerwony” – na zdjęcia czekam do 9 grudnia do godz. 20:00 (niedziela)

Reklamy

One thought on “Wyzwanie Gwiazdkowe – Zapowiedź

  1. Dla mnie radość niepomierna…..niezwykle wysoko doceniam,artyzm,wysiłek i pracowitość ludzką.Sam talent pozbawiony ustawicznemu ćwiczeniu….UMIERA!!! Dziękuję Keenia,mam nadzieję,że na Twoją propozycję odnajdę nowe wspaniałe arcydzieła,ponoć amatorów,ale WYJĄTKOWYCH!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s