Dzień 1: jedzenie


Wydawało mi się, że to łatwe zadanie i banalna zabawa. Takie tam, chwycić aparat, pstryknąć, jest. Nic bardziej mylnego. Po całym dniu szwendania się po domu z aparatem zastanawiałam się czy nie zrobiłam sobie niezłego bigosu z tym foto – wyzwaniem. Potem przypomniało mi się, że kiedyś udało się pstryknąć jakieś fajne jedzeniowe fotki… ale byłoby to nie uczciwe. Wyzwanie, to wyzwanie. Nie wolno wygrzebywać starych zdjęć i już!!! No tak, ale jak tu zrobić zdjęcie jedzenia, jak w lodówce hula wiatr?? 😉 I właśnie z braku jedzenie powstało zdjęcie z jedzeniowym niezbędnikiem ;). A z czym Wam kojarzy się „jedzenie”??

P.s. Jak macie ochotę podzielić się ze mną swoimi wariacjami na temat jedzenia, wyślijcie zdjęcie na adres keeniaart@yahoo.com z dopiskiem „30 dni foto-wyzwanie, dzień 1”, a zamieszczę je poniżej. Pamiętajcie, żeby zdjęcie było podpisane. Jeśli bawicie się razem ze mną na swoich blogach, przyślijcie również linka, a zdjęcie będzie odnośnikiem (prosiłabym tylko odnośniki do prywatnych blogów).

Pierwsza odważna 😉

Fot. Monika Ślusarska

Fot. Monika Ślusarska

Czyżby to zabawa tylko dla Pań była? Panowie! Nie wstydźcie się 😉

Fot. Kinga Willim

Fot. Kinga Willim

W ramach wyjątku oraz nagrody za odwagę bycia pierwszym i jedynym (przynajmniej na razie) facetem, jak również  z racji niezdecydowania (a to podobno kobiety mają z tym problem 😉 ) i obietnicy, że to ostatni raz w takiej ilości i żeby kolega się nie zniechęcił,  collage z 3 zdjęć 😉 (i żeby mi to było ostatni raz 😉 ).

Fot. Artur Dembek

Fot. Artur Dembek

i jeszcze jedno:

Fot. Martyna Ezulin

Fot. Martyna Ezulin

hmmm… mniami…. szyneczka 😉

Fot. Przemek Smoleński

Fot. Przemek Smoleński

Reklamy

2 thoughts on “Dzień 1: jedzenie

  1. Każdy początek niesie z sobą niebywałą odwagę,niepewność i własną lub domniemaną nieudolność.Zapewniam,pierwsza prezentacja jest atrakcyjna,każda z bazą innych emocji i podtekstem intelektualnym.Świadczy o pewnym doświadczeniu i wrażliwości plastycznej.”Pierwsza odważna”-jest informacją,czy tytułem?przy tym zdjęciu znakomitością jest jedno i drugie….

  2. To informacja jest ;). Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Mam nadzieję, że to dopiero początek i będzie nas więcej. Super jest zobaczyć właśnie te inne emocje i podteksty, o to chodzi w naszej zabawie. A i Bewę też zapraszamy do zabawy, a co 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s