30 dni foto-wyzwanie jesienne


1. Zabawa trwa przez 30 dni od 15 października do 13 listopada włącznie

2. udział w zabawie jest darmowy i otwarty dla każdego

3. Aby wziąć udział w wyzwaniu nie trzeba być profesjonalnym fotografem, ani posiadać drogich aparatów. Wystarczy zdjęcie z telefonu, np. poprzez Instagram. (jednak zdjęcia niewyraźne i bardzo słabej jakości technicznej, nie będą brane pod uwagę)

4. Zdjęcia należy robić zgodnie z tematem obowiązującym danego dnia. Zdjęcia nietematyczne lub obraźliwe, nie będą brane pod uwagę.

5. Aby wziąć udział w zabawie należy przesłać swoje zdjęcie na adres keeniaart@yahoo.com w dniu poprzedzającym dany dzień tematyczny do godz. 20:00. w temacie maila proszę wpisać „30 dni foto-wyzwanie, dzień….” (w wykropkowanych miejscach proszę wpisać dany dzień zabawy)

6. Zdjęcia muszą być podpisane. Nie wolno przesyłać zdjęć nie swojego autorstwa, gdyż podchodziłoby to pod nielegalne udostępnianie i rozprowadzanie czyjejś własności.

7. To jest zabawa, nie trzeba przesyłać zdjęć każdego dnia, można również rozpocząć zabawę w każdym momencie. Pamiętajcie jednak, że wyzwanie, to wyzwanie 😉

8. To jest blog prywatny, prowadzony przez amatora i pasjonata fotografii. Nie będę wytykała żadnych błędów. Celem zabawy jest samodyscyplina, chęć nauczenia się dostrzegania świata wokół nas i pokazanie różnego spojrzenia na ten świat.

9. Zdjęcia mogą myć dowolnie obrabiane. To ma być wariacja na temat… Od Was zależy jak będzie wyglądać.

10. Nie wygrzebujemy zdjęć starych. Wyzwanie, to wyzwanie ;). Robimy zdjęcia na bieżąco 😉

11. Komentarze mile widziane 😉

ZAPRASZAM

„Dzień 1: jedzenie” – na zdjęcia czekam do 14 października do godz. 20:00 (niedziela)

Reklamy

2 thoughts on “30 dni foto-wyzwanie jesienne

  1. Będzie od poniedziałku. Tylko w sprawach technicznych, lepiej będzie, tak będę dostawała zdjęcia dzień wcześniej. Ale jak ktoś nie da rady, będę doklejała na bieżąco. Jednym słowem, jak ktoś nie da radę dzień wcześniej, to może być w poniedziałek. Ostrzegam tylko, że jako osoba pracująca, mogę mieć różne godziny wklejania zdjęć 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s